Witamy we włoskiej restauracji
W Trakcie...

Piątek i Sobota i Niedziela

HAPPY HOUR wino za pół ceny do zamówionych dań od godz. 19:00, mamy prosecco z kija, włoskie wino na karafki, wino butelkowe włoskie a nawet wino bezalkoholowe!

Nowe promocje!

Ulotka promocje 2018

Wprowadziliśmy wiele zmian w naszym menu - dużo owoców morza, lazanie, risotta, nowe piwa rzemieślnicze, rozgrzewające napoje, różnorodne i tanie dania obiadowo-lunchowe. Oto nasze całe nowe menu

Zapraszamy na dwudaniowy obiad za 18 zł od 12:00 do 16:00 w dni pracujące, zawsze dwa dania i dwie zupy do wyboru, lista aktualnych lunchów tutaj.

Zamów do domu przez tel. 502 901080 lub on-line z naszej strony tutaj

 

Uwaga: zmian cen dostaw - więcej na stronie Menu.

Makaron poprawia samopoczucie, warzywa też pozytywnie pobudzają, zapraszamy na wyśmienitą ich mieszankę!

Włoski sposób odżywiania się (dieta śródziemnomorska) ma tę cenną zaletę, że nie powoduje tycia. Osoby niewtajemniczone mogą się obawiać, że utyją od makaronu, w rzeczywistości jednak makaron z pszenicy durum (twardej) pomaga w utrzymaniu linii. A jeśli nie nadużywa się pastasciutty (ciasta makaronowego), jeśli je się dużo jarzyn, ryb, niezbyt spieczone mięso i nie miesza białek z węglowodanami, można powiedzieć, że ma się gwarancję doskonałej sylwetki. […]

Pizza to potrawa przyjaźni, niemal poufałości. Pizzę jadają razem osoby, które już się znają i łączy je wzajemna sympatia. Jeśli nie są dobrymi znajomymi, trudno jest im pozbyć się poczucia pewnego skrępowania, ponieważ jedzą pizzę w sposób dość nieelegancki. […] Także przy jedzeniu spaghetti zdarzają się chwilę niemal miłosnej intymności, gdy ktoś wciąga nitki. Jak w filmie Disneya.

urywki z książki „Sekrety włoskiej kuchni” E. Kostiukovich